Çift Dallı Orkide (Mor)

249 ,00 TL
169 ,00 TL

Ürün Kodu:

KDV Dahil: 169,00 TL

Saksı Phalaenopsis Çiftli Mor Orkide: 1 Adet
Yaklaşık Ürün Boyutu: 55cm

Asaletin ve zarifliğin simgesi mor orkide, şık görünümünün yanında etkileyici kokusuyla da diğer çiçekler arasında dikkat çekiyor. Zarif bir sürpriz denince ilk akla gelen çiçeklerden olan orkideler, ev ve ofis ortamlarının çevresini güzellikleriyle ilk andan itibaren değiştirir. Siz de sevdiklerinize şık ve zarif olduğu kadar etkileyici bir sürpriz yapmak istiyorsanız mor orkide tam da aradığınız gibi bir hediye alternatifi.

Mor Orkide Kime Hediye Edilir?

Mor orkide; sevgiliye hediye edilebilecek kadar zarif bir çiçek olduğu gibi arkadaşa ve aileye gönderebilecek kadar da etkileyici bir çiçek türüdür. Mor orkideleri siz de sevgiliye doğum günü çiçeği için tercih edebilir, arkadaşlarınıza yeni iş tebriği yapabilirsiniz.

Mor Orkide Bakımı Nasıl Yapılır?

Orkideler, güneşi doğrudan alan yerleri sevmezler. Bu nedenle güneşi doğrudan görmeyecek yerlerde orkidenleri konumlandırmalısınız. Haftada bir kez sulama ile orkide bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Orkide çiçeğiniz solduğunda bakımını düzenli yapmaya devam ederseniz orkideniz dallarından tekrar filizlenecek ve daha güzel bir çiçek açacaktır.

Lüleburgazın yeni çiçekçi sitesi oykucicekeviluleburgaz.com, tüm çiçek fiyatlarında olduğu gibi mor orkide fiyatlarında da uygun seçenecekler sunuyor. Tek dal mor orkide fiyatı2 dal mor orkide fiyatı ve 4 dal mor orkide fiyatı arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Siz de %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Öykü Çiçek Evi ile hayalinizdeki sürprizi bulabilir, tek bir tık'la sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Önemli Not: Orkide rengi mevsimsel olarak biraz daha kapalı renklerde gönderilebilir.

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!