Kırmızı Guzmanya

149 ,00 TL
139 ,00 TL

Ürün Kodu:

KDV Dahil: 139,00 TL

Saksı Kırmızı Guzmanya Bitkisi: 1 Adet

"Kırmızı guzmanya saksı çiçeği, kırmızı kurdele, kırmızı elyaf ve beyaz tül harika bir görsel uyum yakalayan Kırmızı Guzmanya Saksı Çiçeği aranjmanı hayatınızdaki özel insanları mutlu etmenin en şık yolu olacak.

Lüleburgazın en yeni çiçek sipariş sitesi olan oykucicekeviluleburgaz.com, her biri birbirinden şık özel tsarım aranjmanları sadece bir tık uzağınızda. "

Yaklaşık Ürün Boyutu: 35cm

NOT: Stok durumuna bağlı olarak ürünün çiçek rengi kırmızı, yeşil ve sarı renklerde olabilmektedir.

Guzmanya çiçeği, şık ve gösterişli görünümü ile en çok tercih edilen hediye çiçek aranjmanlarındandır. Ofise çiçek siparişi ya da eve çiçek siparişi için sık sık tercih edilen guzmanya saksı çiçeği, uzun süre bozulmaması ve gösterişinden bir şey kaybetmemesi gibi özellikleriyle bilinir.

Guzmanya çiçeği anlamı; bereket ve bolluk olarak bilinir. Daha çok yeni iş, yeni ev gibi kutlamalarda bu sebeple tercih edilmektedir. Kırmızı Guzmanya Saksı Çiçeği ile siz de sevdiklerinizin yeni heyecanlarında yanlarında olabilirsiniz.

Guzmanya Çiçeği Bakımı Nasıl Yapılır?

Guzmanya çiçeğinin bakımı da oldukça kolaydır. En önemli bakım özelliği doğrudan güneş almayacak bir yerde konumlandırılmasıdır. Guzmanya çiçeğinin güneş alan kısmı belli aralıklarla döndürülmelidir. Böylece karanlık kısımda yer alan bölümler de zamanla gelişecek ve güzel bir şekilde çiçek verecektir. Ayrıca az ışık alan bölümler zamanla da çürüyebilmektedir. Bu gibi sonuçlarla karşılaşmamak adına güneş ışığı eşit zaman aralıklarıyla Guzmanya çiçeğine döndürülmelidir.

Guzmanya Çiçeği Nasıl Sulanmalıdır?
Guzmanya çiçeği yazın haftada 2 kez, kışın ise haftada 1 kez sulanmalıdır. Bu sulama işlemi üst kısımdan başlayacak ve çiçeklere gelecek şekilde başlanmalıdır. Daha sonra saksıya doğru sulama tamamlanır. Guzmanya çiçeğinin toprağını değiştirmemeye de özen gösteriniz.

Guzmanya Çiçeği Nereden Alınır?
Hediye çiçek aranjmanlarından olan Guzmanya çiçeğine Lüleburgazın yeni çiçekçi sitesi oykucicekeviluleburgaz.com dan ulaşabilir ve sevdiklerinize en uygun şekilde gönderebilirsiniz. Tüm siparişlerinizi istediğiniz saat ve mekan özelliklerine göre teslim eden Öykü Çiçek Evi, sevdiklerinizi mutlu etmeniz için her zaman yanınızda.

Geniş ürün yelpazesine sahip Osevio'dan tüm çiçek aranjmanları için olduğu gibi Guzmania çiçeği için de sipariş verebilirsiniz. Osevio'sa sen de sevindir.

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!