Çizgili Saksıda Mor Orkide

489 ,00 TL
469 ,00 TL

Ürün Kodu:

KDV Dahil: 469,00 TL

Saksı Mor Çiftli Orkide : 1 Adet 

Birçok türü bulunan orkide çiçeğinin anlamı renklerine göre değişiklik gösterse de, özel günlerin vazgeçilmez üyesi olarak kimi zaman evimizde kimi zaman ise ofislerde yerini alır. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara zarif ve asil bir hediye vermek isterseniz Gold Çizgili Vazoda 2 Dal Mor Orkide Çiçeğini tercih edebilirsiniz.

  • Tarih boyunca soyluların kullandığı bir renk olan mor renkli orkide; gücü, romantizmi ve asaleti simgeler.
  • Sevdikleriniz için özel ve önemli olan günlerde bu aranjmanı tercih ederek, onların sizin hayatınızdaki değerini ve yerini gösterebilirsiniz.
  • Gold çizgili vazosu ile sunulan bu aranjman, yaşam alanlarına şıklık katar.

Ürün İçeriği: 1 adet çiftli mor orkide
Bakım Talimatı: Orkideler ışığı seven bitkilerdir; fakat güneş ışığını direkt olarak görmemelidir. Bitkinin sulanması dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Sulama, haftada iki defa olmalıdır. Temiz, oda sıcaklığında ve bir su bardağı ölçüsündeki su, orkide için idealdir. Haftada bir veya iki kez orkidenin yapraklarına su püskürtmek de çiçeğin nem ihtiyacını karşılamasına yardımcı olur.

Not: Aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Vazo deseni farklılık gösterebilir.

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!