Çizgili Vazoda Antoryum

289 ,00 TL
249 ,00 TL

Ürün Kodu:

KDV Dahil: 249,00 TL

Saksı Antoryum : 1 Adet 

Zarafet timsali Antoryum; sizi güzellik dolu bir yolculuğa davet ediyor. Yeni ev, yeni iş ve yeni başlangıçları kutlamak için ihtiyacınız olan her şey onda var! Çünkü köklerinden yapraklarına kadar bereketi ve mutluluğu simgeliyor!

  • Yapraklarının ve çiçeğinin flamingoya benzerliğinden dolayı “Flamingo Çiçeği” olarak da bilinir. Anthurium, arum ailesinden gelir ve Antoryum çiçeği olarak da bilinen bu bitki genel olarak kuyruk çiçeği, antoryum, flamingo çiçeği ve laceleaf adlarıyla da anılır. Kalp şeklindeki yaprak ve çiçekleriyle çok güzel görünen bitkinin genellikle kırmızı renkte kocaman çiçekleri vardır.
  • Bulunduğu her ortama ayak uydurabilen bir bitki olduğu için ister ofis ortamında ister ev ortamında rahatlıkla tercih edilebilir.
  • Kırmızı rengiyle, yemyeşil yapraklarıyla ve gold çizgili vazosuyla ev, ofis gibi yaşam alanlarında oldukça sık kullanılan bu güzel bitki, her ortama dekoratif anlamda güçlü bir hava katar.

Bakım Talimatları: Antoryum bir saksı çiçeği olup kolay bakımıyla evlerde iş yerlerinde çok tercih edilen bir bitki türüdür. Işığı direkt almaktan hoşlanmayan bitki aynı zamanda aşırı rüzgardan da etkilenir ve cam önü veya balkonlarda yetiştirilemez. Antoryum çiçeği sulanırken dikkat edilmesi gereken nokta, eğer bitkinin toprağı nemli ise sulanmaması gerektiğidir. Fazla su antoryum çiçeğini yıpratır. Hava sıcaklığına bağlı olarak kış aylarında haftada bir, yaz aylarında ise iki kez sulanması yeterli olur.

Ürün Ölçüleri: Vazo yüksekliği ve vazo çapı 13 cm'dir.

Not: Vazo deseni farklılık gösterebilir. Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri, farklı renkleri ve boyutları kullanılabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!